Strony internetowe – tworzenie

Sama strona internetowa nie wystarczy…

Skoro tutaj Państwo trafili domyślam się, że potrzebujecie strony internetowej. Rozwijający się w Polsce od ponad 20 lat internet pełen jest już różnych stron, w tym również tych, które należą do Waszej konkurencji. Czy wybierając wykonawcę dla swojej witryny bierzecie Państwo pod uwagę jak strona będzie promowana na przestrzeni czasu, jaką lokatę zajmie w wyszukiwarkach? W jaki sposób określacie przychód generowany przez witrynę i jak ma się on do kosztów jej utrzymania i promocji? Jeśli ktoś zechce przepytać Google łatwo zauważy, że w Krasnymstawie wiele domen znika już po pierwszym roku istnienia. Dlaczego tak się dzieje? Dość oczywiste – przychód ze strony internetowej, której powodu nie mają odwiedzać nawet roboty nie istnieje. Zadajmy Googlom kolejne pytanie – np. wpiszmy “strony internetowe Krasnystaw” aby wyszukać krasnostawskich webmasterów. W top 10 oprócz swojego widzę tylko 1 wynik konkurencji 4 oczka za mną, a wiem, że oprócz mnie strony internetowe w Krasnymstawie tworzy co najmniej 5 osób. Polecam przy tym Państwa uwadze fakt, że ja pisząc te słowa dopiero swoją stronę zakładam. Tyle mojej autopromocji, wybór pozostawiam Państwu.

Strony internetowe Krasnystaw
Strony internetowe Krasnystaw – pozycja mojej witryny w Google wynikająca jedynie ze zoptymalizowania treści pod kątem wyszukiwarek.

 

Moje portfolio

 

A teraz konkrety, które jak przypuszczam, najbardziej Państwa interesują czyli ile kosztuje przygotowanie strony internetowej:

Strony internetowe – cennik

R-4 – cena 400 zł

Uruchomienie zoptymalizowanego pod kątem wyszukiwarek internetowych szablonu strony internetowej opartego na treści dostarczonej przez zamawiającego na wskazanym serwerze. 2 motywy graficzne do wyboru. Formularz kontaktowy i mapka Google. System zarządzania treścią: WordPress. Dodanie do map Google jeśli istnieje możliwość. Opcjonalnie widgety używanych przez Ciebie komunikatorów lub portali oraz przetłumaczenie motywu graficznego na język polski.

V6 – cena: 600 zł

Szablon strony z 3 motywami graficznymi, jeden spolszczony. Formularz kontaktowy, mapka Google ze StreetView. Integracja z Facebookiem: strona na Facebooku, komentarze przez Facebook’a, możliwość publikowania na Facebooku poprzez tworzenie wpisów na blogu. 6 wpisów pozycjonujących na blogu. System zarządzania treścią: WordPress. Zaindeksowanie strony w Google. Pomoc przy pisaniu treści.

V8 – cena 800 zł

Szablon strony z 3 motywami graficznymi, jeden spolszczony. Formularz kontaktowy, mapka Google ze StreetView. Pełna integracja z Facebookiem. Integracja z profilem na Twitterze. Komentarze Twitterem. 8 wpisów SEO na blogu. Zaindeksowanie strony w Google i raport słów kluczowych. System zarządzania treścią: WordPress. Opcjonalnie pomoc przy pisaniu treści i pozyskiwaniu zdjęć na stronę. Opcjonalnie dostęp do statystyki WordPress’a.

V10 – cena 1000zł

Szablon strony z 3 motywami graficznymi dla WordPressa, jeden spolszczony. Formularz kontaktowy, mapka Google ze StreetView. Pełna integracja z Facebookiem. Integracja z profilem na Twitterze. Komentarze Twitterem. 10 wpisów SEO na blogu (w razie potrzeby). Zaindeksowanie strony w Google i raport słów kluczowych. Dostęp do statystyki WordPress’a. System zarządzania treścią: WordPress lub Joomla. Opcjonalnie pomoc przy pisaniu treści i pozyskiwaniu zdjęć lub filmów na stronę. Opcjonalnie dostęp do narzędzi Google dla Webmasterów. Opcjonalnie adresy pocztowe własnej domeny połączone z pocztą Google.

V12 – cena 1200zł

Szablon strony z 3 motywami graficznymi dla WordPressa, jeden spolszczony. Formularz kontaktowy, mapka Google ze StreetView. Pełna integracja z Facebookiem. Integracja z profilem na Twitterze. Integracja z Google+. Komentarze Twitterem i Google+. 12 wpisów SEO na blogu (w razie potrzeby). Zaindeksowanie strony w Google i raport słów kluczowych. System zarządzania treścią: WordPress lub Joomla. Dostęp do statystyki WordPress’a i narzędzi Google dla Webmasterów. Adresy pocztowe własnej domeny połączone z pocztą Google. Opcjonalnie pomoc przy pisaniu treści i pozyskiwaniu zdjęć lub filmów na stronę. Opcjonalnie pomoc przy zakładaniu konta Google. Opcjonalnie dostęp do Google Analytics.

W razie pytań proszę wybrać najwygodniejszy sposób komunikacji ze strony kontaktowej.